HaYaLKeNt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SITEMIZDEN DAHA IYI YARARLANABILMEK ICIN ÜYE OLUN ÜYE OLMAYANLAR SADECE KISITLI ALANA ERİSEBİLİRLER
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Compact Disc Club-Wild Roses
SPEED MAGAZIN EmptyC.tesi Ağus. 20, 2011 1:19 am tarafından wolfbz

» SPEED MAGAZIN
SPEED MAGAZIN EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 4:18 pm tarafından Nalan

» 2010 Eurovision Temsilcimiz : Murat Boz
SPEED MAGAZIN EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 4:16 pm tarafından Nalan

» Prison Break
SPEED MAGAZIN EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:16 pm tarafından Nalan

» Bu Kalp Seni Unuturmu? (SHOW TV)
SPEED MAGAZIN EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:12 pm tarafından Nalan

» EZEL ( SHOWTV)
SPEED MAGAZIN EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:10 pm tarafından Nalan

» Farkli Anlamlar
SPEED MAGAZIN EmptyPerş. Ekim 08, 2009 11:46 am tarafından Nalan

» Bu Yaz NeLeR YapiYOrsunuz???
SPEED MAGAZIN EmptyPaz Eyl. 06, 2009 4:42 pm tarafından Nalan

» Beni Bastan Yarat
SPEED MAGAZIN EmptyCuma Tem. 17, 2009 8:14 pm tarafından Nalan

Sinema
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Takvim Takvim

Hava Durumu
Haberler

SPEED MAGAZIN

2 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

SPEED MAGAZIN Empty SPEED MAGAZIN

Mesaj tarafından Nalan Paz Ocak 25, 2009 9:35 pm

SPEED MAGAZIN

Burada bundan böyle en aktüel magazin haberlerini bulabilirsiniz... Tabiikide Nalan Farkinla....
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

http://hayalkent.yetkinforum.com/forum.htm

SPEED MAGAZIN Empty Geri: SPEED MAGAZIN

Mesaj tarafından Nalan Paz Ocak 25, 2009 9:37 pm

Bu alemde benden güzeli yok

SPEED MAGAZIN Fatoskabasakal-13mayis

Kral Tv de Vj olarak Tanidigimiz... Ve son dönemlerde Bez Bebek Dizisinden tanidigimiz... Fatos Kabasakal.....

Kanal 1 ekranlarının sevilen programı "Akşam Keyfi"ne konuk olan oyuncu-sunucu Fatoş Kabasakal iddialı açıklamalarda bulundu.

Hiç estetiği olmadığını söyleyen Kabasakal, "Bu alemde benden güzeli yok. Bunu kimsenin kendini beğenmişlik olarak anlamaması lazım. Bu özgüven işidir" dedi.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Paz Ocak 25, 2009 9:38 pm

Seray Severe Ne Oldu?

SPEED MAGAZIN 10982550gz6

Uzun süredir ekranlarda görünmüyen Seray Sever, Kanaltürk'te Yüksel Aytuğ'un sunduğu 'Medyatik' programına konuk oldu.

Televizyonu özlediği söyleyen Seray Sever, yeniden bir proje ile ekranlara geleceğini söyledi.

Dikkat çeken ise Seray Sever'in son haliydi. Yüzü yorgun ve çöküktü... Sanki Seray, ekrandan uzak kaldığı şu bir kaç ayda bir kaç yaş birden yaşlanmıştı.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Paz Ocak 25, 2009 9:39 pm

Paris Hilton Ressam Oluyor...

SPEED MAGAZIN 69539613nj8

Renkli hayatı ve magazin dünyasının tarışılmaz son yıllardaki en büyük yıldızı olan Paris Hilton şimdi de resim ve sinemada profesyonel bir kariyer yapmayı düşünüyor. Daha önce "Seksi ve Çılgın" filminde başrolde oynayan Hilton bunu artık ciddi ve profesyonel bir perspektifle yapmayı planlıyor...

Paris Hilton kendinde olan bir takım yetenekleri fark ettiğini ve oyuncu olmak istediğini söyledi.

Evinde resim yaptığı bir odasının olduğunu ve önümüzdeki sene bir sergi açmak istediğini de söyleyen Paris, Simple Life dizisindeki karakterinin rol gereği olduğunu, normalde kendisinin çok daha sessiz ve sakin olduğunu belirtti.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Paz Ocak 25, 2009 9:40 pm

Ünlü dizi Oyuncusu Üstsüz

SPEED MAGAZIN 27138923dl7

ABD yapımı Buffy the Vampire Slayer (Vampir Avcısı Buffy) isimli dizi ile yıldızlaşan Eliza Dushku, şu sıralar ABD'de 'Dollhouse' dizisyle ortalığı kasıp kavuruyor.

Dushku, bu dizinin bazı bölümlerindeki üstsüz görüntüsü ile çok konuşulacağa benziyor.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Paz Ocak 25, 2009 9:41 pm

Adriana Lima Hala Bakire

SPEED MAGAZIN 12266764yy0

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz hafta katıldığı Saba Tümer’le Bu Gece programında büyük ihtimalle Adirana Lima’yı Türkiye’ye getireceğini söyledi. Ilıcalı, “Haftaya büyük bir sürprizim var, kesin değil yüzde 90 gelecek, Adriana Lima. İnşallah bir haftaya gelmesi söz konusu. “ dedi.

HALA BAKİRE
Dünyanın en çok kazanan modellerinden olan ve en çok arzulanan kadınların başında gelen Adriana Lima, hala bakire..
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Paz Ocak 25, 2009 9:42 pm

Filim Ne kadar Kazandirdi...

SPEED MAGAZIN 90121828pj6

Filmde zengin kız karakterini Sinem Kobal, fakir erkek karakterini ise Mehmet Aslan canlandırmıştı. Ancak gerçek hayatta durum farklı idi. Bu noktaya değinen Okan Bayülgen, "Özellikle Mehmet'in oynadığı rol zor. Çünkü Mehmet'i insanlar nasıl tanıyor basından, zengin çocuk olarak tanıyor. Şimdi orada tamamen farklı bir kompozisyonda. Fukara çocuk, Varoş Ali... Halbuki ekonomik durumlarınız tam tersi değil mi?" diye konuştu.

Sinem Kobal, bu sözleri onaylarken Mehmet Aslan, canlı yayında rol arkadaşı Sinem Kobal'ın aldığı ücreti ifşa etti. Aslan, "150 milyar para aldı filmden" deyiverince Sinem Kobal, "Neee, aaa" diyerek tepkisini dile getirdi. Programın konuğu Şafak Sezer ise, "Benim bir kısmım Maliye'de, ona göre" diyerek Mehmet Aslan'a bir nevi uyarıda bulundu.

Kolejler ile normal liselerde okuyanlar arasındaki çatışmanın anlatıldığı filmde Sinem Kobal ile Mehmet Aslan'ın öpüşme sahnesi ise bir hayli konuşulmuştu. Filmin yapımcıları da bu tartışmaları desteklemek adına bu öpüşme sahnesini bütün basına servis etti.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Paz Ocak 25, 2009 9:43 pm

Vildan Atasever'in de kuralları var

SPEED MAGAZIN 90366674mf1

Çok küçük yaşlarından itibaren oyuncu olmak isteyen ve ailesinin de desteğini alan Atasever şöyle konuştu:

"İşimi çok seviyorum. İyi senaryoların içinde olmak, iyi yönetmenlerle çalışmak istiyorum. Benim kuralım bu. Mesleğimle ilgili ilk şartım bu, iyi işlerin içinde olmak. Yıllarca bunun için de bekleyebilirim. Oyunculuk benim yaşama sebebim."
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Paz Ocak 25, 2009 9:45 pm

KEREMCEM'İN, YASEMİN ERGENE'NİN ARDINDAN YAŞADIĞI AŞK ACISI, ŞARKI SÖZLERİNE YANSIDI!...

SPEED MAGAZIN Img497c50295a201

Yasemin Ergene, genç şarkıcı Keremcem'le yaklaşık üç yıl birlikte oldu; bir süre sonra da Anadolu Holding'in veliahtı İzzet Özilhan'la yeni bir aşka yelken açtı. Günaydın'ın haberine göre Reina'dan çıkışta, Özilhan'ın kırmızı Ferrari'sinde görüntülenince de, "Mutlu bir beraberliğim var. Zaten Keremcem'le aşk yaşamadık" dedi. İşte bu sözler Keremcem'i çok yaraladı.

Öyle ki, Yasemin Ergene'ye "Sevgim az geldi, sana Ferrari gerekti" diye şarkı yazdı. Ayrılığın ardından 'ıssız adam' olduğunu söyleyen Keremcem, yeni albümüne koyduğu bu şarkı için, "Birileri üzülsün, pişman olsun diye yazmadım. Ama 'Böyle bir ilişki yoktu' denmesi canını yakıyor, bağırıyorsun. Gönderme yok, 'kustuğum' duygulardan biri" dedi.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Paz Ocak 25, 2009 9:47 pm

Cast ajanslarının 'yeni yüz keşfetme' işi artık sanal alem üzerinde yapılıyor. 'FameStock' sitesine üye olan yapımcı ve yönetmen sayısı da hızla artıyor..

SPEED MAGAZIN Img497c4c395e9a1

Sinema, reklam ve dizi projelerinde yer almak isteyenler artık sanal ortamı kullanıyor. Eskiden ajanslara kaydolarak 'keşfedilmeyi bekleyen' pek çok kişi 'FameStock' adlı sitede şansını deniyor. 'Yeni yüzler' arayan yapımcı ve yönetmenler de 'bir tık ötedeki' sitede 'keşif turuna' çıkıyor.

METİN AROLAT DA ÜYE
Birçok reklam filmi ve klip yöneten Metin Arolat'ın da üyeleri arasında bulunduğu 'FameStock'u kullanan bazı ünlüler şöyle: Azeri şarkıcı Günel Zeynelova, müzik prodüktörü Engin Esen, yönetmen Altan Dönmez ve yönetmen Ozan Yalabık, tiyatro sanatçısı Mehmet Gürhan ve ünlülerin makyörü Çetin Koyuncu... 'FameStock'a üye olanlar; yeni projelere başvurabiliyor. Seçilen kişilerin kazandıkları ücretten de herhangi bir komisyon talep edilmiyor.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından SRKNX Paz Ocak 25, 2009 11:57 pm

Nalan sonunda magazincide oldun maasallah:) bekliyordum ne zaman bu konuyu acacagini:)

artik tv izlemek yok nalandan al haberi:)
SRKNX
SRKNX
Co-Adminisrator
Co-Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Perş. Ocak 29, 2009 7:37 pm

ÜNLÜ ORYANTAL NURAN SULTAN, G8 ZİRVESİNDE NELER YAPACAĞINI ANLATTI!

SPEED MAGAZIN 1

İtalya Başbakanı Berlusconi önderliğindeki G8 Zirvesi'nde dans etmeye hazırlanan Nuran Sultan, "Dansımla ilgili kafamda küçük bir plan yaptım" dedi.

'Orada Neler Oluyor' programına konuk olan Nuran Sultan; ABD Başkanı Obama'yı çok çekici bulduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Koreografi üzerine çalışıyorum ve kafamda küçük bir plan yaptım. Önce Berlusconi'ye selam vereceğim. Daha çok Obama'nın gözlerinin içine bakarak dans etmeyi planlıyorum. Sonra da Sarkozy'nin yanına gideceğim. "

Zirvede giyeceği kostümü henüz hazırlamadığını söyleyen ünlü oryantal, "Ama gerdanıma süreceğim krem hazır. Bu krem çok özel... Biri bana dokunduğunda, para yapıştırdığında o koku uzun süre ellerinden gitmiyor" dedi.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Perş. Ocak 29, 2009 7:39 pm

OYUNCU DİDEM EROL, "ÖPÜŞMEYE HAYIR DİYEMEYECEĞİM TEK OYUNCU VAR O DA MEHMET GÜNSUR" DİYE KONUŞTU.

SPEED MAGAZIN 1

Radyo Pink'te 'Cadı Kazanı' programına katılan oyuncu Didem Erol, rol aldığı bir filmde oyuncu Yosi Mizrahi ile öpüşmek istemediği için senaryonun değiştirildiğini söyledi.

Seksi oyuncu daha sonra, "Herhalde öpüşmeye hayır diyemeyeceğim bir tek oyuncu var o da Mehmet Günsur. Onunla bir filmde oynayıp, öpmek isterdim" diye konuştu.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından SRKNX Cuma Ocak 30, 2009 4:09 am

Senin magazin haberlerinde olmasa, ne yapardik butun gun Nalan!
SRKNX
SRKNX
Co-Adminisrator
Co-Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan C.tesi Ocak 31, 2009 7:28 pm

Aysun Kayacı, InStyle dergisine özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

SPEED MAGAZIN 1

Kayacı, "Ben aşk değil, güven kadınıyım. Herkesin evlilik üzerine filozof tarzı lafları vardır. Benim hiç evlenmek gibi bir niyetim yoktu. Ömrümün sonuna kadar kız kıza dolaşıp gezebileceğime inanıyordum. Ama şimdi düşündüğümde yerleşik hayata geçip çocuk sahibi olmak ister hale geldiğimi görüyorum. Galiba yaş ile ilgili bir şey bu, 30'lara yaklaşınca insan kendini çoğaltmak istiyor" dedi.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan C.tesi Ocak 31, 2009 7:29 pm

ADI BİR SÜREDİR SİNEM KOBAL İLE ANILAN BEYAZIT ÖZTÜRK, AŞK HABERLERİNE NİŞANTAŞI'NDAKİ MARKA BAR ÇIKIŞINDA YANIT VERDİ.

SPEED MAGAZIN 1
Bardan tek başına ayrılan ünlü şovmen, kendisine uzatılan mikrofonlara ilginç bir açıklamada bulundu.

Beyaz, “Bunlar reklam haberleri, aramızda herhangi bir aşk yok. ‘Okan Bayülgen’le kavgalılar’ haberleri de asılsızdır mesela... Biz Okan’la yıllardır çok iyi dostuz.” diye konuştu
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan C.tesi Ocak 31, 2009 7:31 pm

15 MAYIS'TA VİZYONA GİRECEK OLAN 'ADAB-I MUAŞERET' ADLI GENÇLİK FİLMİNİN ÇEKİMLERİNE BAŞLANDI.

SPEED MAGAZIN 1

Senaryosunu Eser Yazıcı'nın kaleme aldığı ve yönetmenliğini Emre Akay'ın yaptığı "Adab-ı Muaşeret" adlı gençlik komedi filminin çekimlerine başlandı.

"Avrupa Yakası"nın Makbule'si Hasibe Eren edebiyat öğretmeni, Yıldırım Öcek okul sahibi, Salih Kalyon okul müdürü, Yıldız Asyalı ise kızlar çetesinin elebaşısı olarak karşımıza çıkacak. Filmin başrol oyuncularından Meral Kaplan ise, "Adab-ı Muaşeret"te rol almak için imaj değiştirdi. Saçlarının rengini siyaha çeviren Kaplan, okulun seksi coğrafya hocasını canlandırıyor. Filmde, bir lisede okula hakim olan kızlar çetesi Adab-ı Muaşeret ile muhalifleri erkek çetesi Mokokolar arasında gelişen komik olayları anlatıyor.

Film, 15 Mayıs'ta vizyona girecek.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan C.tesi Ocak 31, 2009 7:33 pm

BAŞARILI ŞARKICI EMİRKAN'IN 'ÇOK FENA' ADINI VERDİĞİ YENİ ALBÜMÜNÜN İLK KLİBİ 'SEVGİLİLER GÜNÜ' ADLI ŞARKIYA ÇEKİLDİ...

SPEED MAGAZIN 1

‘Çok Fena’ adını verdiği albümünü yarın sevenleriyle buluşturacak olan Emirkan, ilk klibini Demet Akalın’la düet yaptığı ‘Sevgililer Günü’ adlı şarkısına çekti.

Yaklaşık 40 kişilik bir ekiple Sarıyer Fener Köy’de, 24 saatte çekilen klibin yönetmenliğini Eyüp Dirlik yaparken, başarılı şarkıcıya 21 yaşındaki Çek manken Veronika Chrvenkova eşlik etti.

Sevgililer gününe özel olarak hazırlanan bu şarkı, şu sıralar radyolarda da sık sık çalınıyor…

Bu arada; klipte Emirkan’la kamera karşısına geçmesi beklenen isim Demet Akalın’dı. Ancak Demet’in şirketi bu duruma pek sıcak bakmayınca iş Çek model Veronika’ya düştü!

İlk olarak 30 Ocak Cuma Günü Emirkan’ın konuk olacağı “Herşey Dahil” programında yayınlanacak olan klibe ait fotoğrafları görmek için ‘Ek Resim ve Belgeler’, şarkıyı dinlemek için ‘Tıkla İzle’ butona tıklamanız yeterli.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan C.tesi Ocak 31, 2009 7:35 pm

PINAR ALTUĞ-YAĞMUR ATACAN ÇİFTİNİN BEBEĞİ, SU'NUN İLK FOTOĞRAFI BASINA DAĞITILDI.

SPEED MAGAZIN 1

Pınar Altuğ - Yağmur Atacan çifti, önceki gün Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi'nde dünyaya gelen bebekleri Su'yla ilk fotoğraflarını sabah çektirdi. Doğum anını da görüntületen çift, ünlülerin doğum fotoğrafçısı Şengül Pallı'nın objektifine poz verdi. Su'nun ilk fotoğrafı basına dağıtıldı.

Su bebeğe anne ve babasıyla sağlıklı bir hayat diliyoruz.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından SRKNX C.tesi Ocak 31, 2009 11:42 pm

Nalan magazin haberlerinde ben neden yokum. Dunya benim hayatimi merak ediyor!
SRKNX
SRKNX
Co-Adminisrator
Co-Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Perş. Şub. 05, 2009 9:52 pm

Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

SPEED MAGAZIN Img498a9fa0e1c2d

Yaklaşık 15 gündür Amerikan Hastanesi yoğun bakım ünitesinde akciğer kanseri tedavisi gören 64 yaşındaki Emral Avşar'ın, saat 00.30 sıralarında hayatını kaybettiği bildirildi. Emral Avşar'ın cenazesi 6 Şubat Cuma günü Teşvikiye Camii'nde kılınacak öğle namazının ardından 7 Şubat Cumartesi günü Balıkesir'e bağlı Ayvalık ilçesindeki aile mezarlığına defnedilecek.
Magazinoteli ekibi olarak merhume Emral Avşar'a Allah'dan rahmet; Avşar ailesine başsağlığı dileriz.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Perş. Şub. 05, 2009 9:54 pm

Geçen yıl önce Şevval Sam’la “Derman” dizisinde rol alan ünlü rock’çı Feridun Düzağaç, kısa bir süre için rol aldığı “Binbir Gece”de büyük hayal kırıklığı yaşadığını söyledi.

SPEED MAGAZIN Img498aa6ec794b8

Dört yıl önce Ercan Durmuş’un “Gece 11.45” filmiyle oyunculuğa adım atan Düzağaç, Bilboard dergisine verdiği röportajda, “Binbir Gece bana hiçbir şey katmadı, hatta kullanıldığım hissine kapıldım biraz. Kabul etmesem daha hayırlı olabilirmiş. Ama popülerlikle savaşımı kazandım” dedi.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Perş. Şub. 05, 2009 9:55 pm

Okan Bayülgen’in “Şahan Beyaz’ın programına katılmayarak onu zor durumda bıraktı.

SPEED MAGAZIN Img498aaa165a2f4

Beyaz’la işbirliği yaptık, artık Şahan’ı programlarımıza çıkarmayacağız” sözleri Gökbakar’ı kızdırdı. “Beyaz’la Okan benim sayemde arkadaş oldularsa, bundan mutluluk duyarım” diyen Gökbakar, “Beyaz’la benim aramda sorun oldu ama iki kişi dururken üçüncüye ne düşeceğini halkımız çok iyi bilir” dedi.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından SRKNX Perş. Şub. 05, 2009 10:20 pm

Supersin Nalan, paparazzimiz bizim, bisey kacmaz senden:)
SRKNX
SRKNX
Co-Adminisrator
Co-Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Perş. Şub. 05, 2009 10:45 pm

allah rahmet eglesin... emral avsara
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator