HaYaLKeNt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SITEMIZDEN DAHA IYI YARARLANABILMEK ICIN ÜYE OLUN ÜYE OLMAYANLAR SADECE KISITLI ALANA ERİSEBİLİRLER
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Compact Disc Club-Wild Roses
Gülben Ergen Röportaji (INSTYLE) EmptyC.tesi Ağus. 20, 2011 1:19 am tarafından wolfbz

» SPEED MAGAZIN
Gülben Ergen Röportaji (INSTYLE) EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 4:18 pm tarafından Nalan

» 2010 Eurovision Temsilcimiz : Murat Boz
Gülben Ergen Röportaji (INSTYLE) EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 4:16 pm tarafından Nalan

» Prison Break
Gülben Ergen Röportaji (INSTYLE) EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:16 pm tarafından Nalan

» Bu Kalp Seni Unuturmu? (SHOW TV)
Gülben Ergen Röportaji (INSTYLE) EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:12 pm tarafından Nalan

» EZEL ( SHOWTV)
Gülben Ergen Röportaji (INSTYLE) EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:10 pm tarafından Nalan

» Farkli Anlamlar
Gülben Ergen Röportaji (INSTYLE) EmptyPerş. Ekim 08, 2009 11:46 am tarafından Nalan

» Bu Yaz NeLeR YapiYOrsunuz???
Gülben Ergen Röportaji (INSTYLE) EmptyPaz Eyl. 06, 2009 4:42 pm tarafından Nalan

» Beni Bastan Yarat
Gülben Ergen Röportaji (INSTYLE) EmptyCuma Tem. 17, 2009 8:14 pm tarafından Nalan

Sinema
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Hava Durumu
Haberler

Gülben Ergen Röportaji (INSTYLE)

Gülben Ergen Röportaji (INSTYLE) Empty Gülben Ergen Röportaji (INSTYLE)

Mesaj tarafından Nalan Perş. Ara. 18, 2008 11:16 pm

İNSTYLE DERGİSİ İLE RÖPORTAJ YAPAN GÜLBEN ERGEN, SEVDİKLERİNE ON ÖNEMLİ ÖNERİDE BULUNDU...

Gülben Ergen Röportaji (INSTYLE) 1

Ünlü sanatçı Gülben Ergen, bir dergiye verdiği röportajda ‘Daha İyi Bir Hayat İçin’ on önemli öneride bulundu.

İşte Gülben’in önerileri;

1- KENDİNİZİ SEVİN VE SAYIN:
"Siz kendinizi sever ve sayarsanız sevilir ve sayılırsınız. Kendinize değer verdiğinizi gören çevreniz ona göre davranış şekillerini belirler. Programlı olmak, kararlı olmak, hayır diyebilmek ve ne istediğini bilmek de kendine değer vermektir benim için, midemi fast food'larla doldurmamakta."

2- ŞÜKÜR EDİN: "Evren şükrettiğinizi duyar ve vermeye devam eder. Sesli sesli şükredin, yazın, hatta defteriniz olsun bir tane. Yazmaya başlayınca ne kadar fazla şükredecek şeye sahip olduğunuzu anlayacaksınız. Yakınmayın... Ders alın derim"

3- DOĞRU BESLENİN:
"Niçin vejetaryan olduğunu sorduğum bir dostum, 'Ben gözleri ve kalbi olan hiçbir canlıyı yiyemem.' demişti, çok etkilenmiştim. Vejetaryan olmasam da çok dikkat ediyorum ve gerçekten topraktan çıkan besinleri tüketiyorum. Böylece bedenim daha dingin oluyor."

4- CİLDİNİZE ÖZEN GÖSTERİN:
"Günde en az üç litre su içiyorum. Cildim pırıl pırıl. Nem ve kil maskemi ihmal etmiyorum. Haftada bir gün peeling yapıyorum. Siz de deneyin."

5- KUSURLARINIZA GÖRE GİYİNİN: "Bence herkes güzel, temiz ve uyumlu giyinebilir. Çeşit o kadar fazla ki. Vücudunuzu tanıyıp kusurlarınızı bilip seçimlerinizi bu yönde yapın. Karnı olan birisi kısa tişörtler giydiğinde ortaya çıkan kaba görüntü önce aynada onu rahatsız etmez mi zaten? O zaman dikkat!"

6- İÇİNİZİN SESİNİ DİNLEYİN:
"Yoga yapın. Yapamazsanız bir köşeye çekilip günde 10 dakika iç sesinizi dinleyin. Bakın neler duyacaksınız. Tüm çözümler ve cevaplar sizde mevcut ama dinlerseniz. Varsaydığınız var olur, yok saydığınız yok olur. Yok saydıklarım çırpınsalar da yok olurlar benim için. Fazlaca bahsedilip karizması bir nebze zedelenmeye çalışılsa da Secret ve Çekim Yasası'nı okuyun. Okumak yetmez. Uygulamaya çalışın."

7- SEVDİKLERİNİZİN KIYMETİNİ BİLİN:
"Size özen gösterilmesini istiyorsanız sizde özen gösterin. 'Seni Seviyorum,' demeyi alışkanlık haline getirin. Birde tüm sevdiklerinize sıkı sıkı sarılmayı asla ihmal etmeyin. Sevgi beslenerek büyüyor, ihmale gelmiyor."

8- VERMEDEN ALMAK ALLAH'A MAHSUS: "Kıyafetlerinizi, eşyalarınızı eskimeden verin. Eğer yer açarsanız size yenileri gelecektir. Paylaşmak çok ama çok gerçek ve güzel bir duygudur. Teşekkür beklemeden yapmak marifettir. Kul için değil, yaradan için verin."

9- SULARI TASARRUFLU KULLANIN: “Tüm dünya çıkmaza doğru giriyor, susuzluk en büyük derdimiz olacak. Hatta olmaya başladı bile. Akan her damla su bir başka evde birike birike ne işlere yarar. Ziyan etmeyin hiçbir şeyi. Şampuanı saçınıza dökerken suyu kapatacak kadar özenli olun.”

10- BEBEĞİNİZİ MUTLAKA ANNE SÜTÜ İLE BESLEYİN: “Mucizevi bir ilişki bebeğinizle aranızda kurulan, o bakışlar, iki kalp üst üstte atıyor bebeğinizi emzirirken. Emek istiyor her güzel şey gibi, evet uykunuz defalarca bölünsün, evet ter içinde kalın, evet zayıflamak için vücudunuzu hiçbir şey enjekte ettirmeyin, ağrı kesici bile almayın ama anne sütünden vazgeçmeyin.”
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

http://hayalkent.yetkinforum.com/forum.htm

- Similar topics