HaYaLKeNt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SITEMIZDEN DAHA IYI YARARLANABILMEK ICIN ÜYE OLUN ÜYE OLMAYANLAR SADECE KISITLI ALANA ERİSEBİLİRLER
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Compact Disc Club-Wild Roses
Biz Cocuk yapmiyacagizda Kim yapacak??? EmptyC.tesi Ağus. 20, 2011 1:19 am tarafından wolfbz

» SPEED MAGAZIN
Biz Cocuk yapmiyacagizda Kim yapacak??? EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 4:18 pm tarafından Nalan

» 2010 Eurovision Temsilcimiz : Murat Boz
Biz Cocuk yapmiyacagizda Kim yapacak??? EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 4:16 pm tarafından Nalan

» Prison Break
Biz Cocuk yapmiyacagizda Kim yapacak??? EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:16 pm tarafından Nalan

» Bu Kalp Seni Unuturmu? (SHOW TV)
Biz Cocuk yapmiyacagizda Kim yapacak??? EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:12 pm tarafından Nalan

» EZEL ( SHOWTV)
Biz Cocuk yapmiyacagizda Kim yapacak??? EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:10 pm tarafından Nalan

» Farkli Anlamlar
Biz Cocuk yapmiyacagizda Kim yapacak??? EmptyPerş. Ekim 08, 2009 11:46 am tarafından Nalan

» Bu Yaz NeLeR YapiYOrsunuz???
Biz Cocuk yapmiyacagizda Kim yapacak??? EmptyPaz Eyl. 06, 2009 4:42 pm tarafından Nalan

» Beni Bastan Yarat
Biz Cocuk yapmiyacagizda Kim yapacak??? EmptyCuma Tem. 17, 2009 8:14 pm tarafından Nalan

Sinema
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Hava Durumu
Haberler

Biz Cocuk yapmiyacagizda Kim yapacak???

Biz Cocuk yapmiyacagizda Kim yapacak??? Empty Biz Cocuk yapmiyacagizda Kim yapacak???

Mesaj tarafından Nalan Çarş. Ocak 28, 2009 7:23 pm

'Biz çocuk yapmayacağız da kim yapacak'
İkinci kez anne olmaya hazırlanan Demet Şener Kutluay kızı İrem'le birlikte Mother&Baby'ye konuştu

O, güzelliği taçlanmış biri. İyi bir eş ve iyi bir anne… Mother&Baby ekibi ikinci hamileliğinde erkek çocuk bekleyen Demet Şener Kutluay ve kızı İrem’le söyleşi yaptı.

DEMET ŞENER KUTLUAY VE KIZI İREM

Biz Cocuk yapmiyacagizda Kim yapacak??? 1_k

Biz Cocuk yapmiyacagizda Kim yapacak??? 3_k

Biz Cocuk yapmiyacagizda Kim yapacak??? 11_k

İrem kardeşe hazır mı?

Hamile olduğumu ilk öğrendiğimizde İrem’e söylemiştik. Aslında biraz daha beklemek niyetindeydik. Biraz daha karnım belirginleşsin belki o şekilde daha net anlar diye düşünmüştük. Ama tabii, biz basında çıktıktan sonra saklamak gibi bir durumumuz olmadığı için öğrenmiş oldu. Başkalarından duyacağına önce bizden duysun istedik. İbrahim’le karşımıza aldık ‘Biz seni çok seviyoruz, o kadar çok seviyoruz ki senden bir tane daha yapmak istedik. Güzel bir aile olacağız.’ dedik. Tabii, ilk başlarda tepki verdi. İstemiyorum kardeş gelmesin bu eve deyip durdu... Ama kendi haline bırakınca da sorular sormaya başladı. Karnımın neden bu kadar şiştiğini sorup durdu. Şimdilerde o da dikkat ediyor. Yok, anne dikkat et düşmesin kardeşim’ler yok o büyüyünce ona şöyle yapacağım’lar...

Kontrollerimize de gelmeye başladı, aslında ben pek taraftar değildim. İbrahim çok istiyordu. İyi ki İrem’i de doktora götürmüşüz. Çünkü oraya gidince ultrasonda kardeşini görüp heyecanlanıyor. Bir daha kardeşini ne zaman görmeye gideceğimizi akşamları bize sorup duruyor. Anneme, arkadaşlarımıza, herkese ben kardeşimi televizyonda gördüm diye anlatıyor.

Bu hamileliğinizde bir farklılık yaşadınız mı?

İlk 3 ay İrem’e göre biraz daha fazla bulantım oldu. Hatta şimdi de midem bulanıyor. O yüzden aç kalmamaya çalışıyorum. Onun dışında pek bir fark yok. Bir de tabii, ilk hamileliğimde kendimi dinleyecek çok vaktim vardı. Devamlı hamileliğimi düşünüyordum. İlk olduğu için daha dikkat ediliyor tabii. Şimdi pek öyle değil. Her şeyden önce İrem var, onunla ilgileniyorum.
İlk başta bulantılardan dolayı çok zorluk çektim. 3 günde bir serum almak zorunda kaldım, hiçbir şey yiyemediğim için ilk aylarımı epey ağır geçirdim. O dönemlerde kafamı kaldıracak zamanım olmuyordu. Sağ olsun eşim bana çok destek oldu. Daha önce benim İrem’le yaptıklarımı o yapmaya başladı. İrem’i parka götürdü, onunla bol bol vakit geçirdi. Neyse ki 3 aydan sonra çok daha rahatladım.

İsmi ne olacak?

Henüz karar vermedik. Sanki kız ismi bulmak daha kolay. Kız olsaydı bir isim vardı kafamızda ama oğlumuz için henüz bir şeye karar vermedik. İbrahim’le önceden bir karar vermiştik. Kız olursa ben; erkek olursa o koyacaktı. Şimdi ben topu ona attım, bekliyorum.

Hamileliğinizde kilo durumunuz nasıl?

Ben hamileliklerde alınan kiloları çok fazla kafama takan biri değilim. Aksine her anne adayının hamileliğinde aldacağı kiloların keyfini sürmesi gerektiğini düşünüyorum. Ama tabii bu da bol bol abur cubur yiyip aşırı kilo alabiliriz anlamına gelmiyor. Dikkat etmek gerekiyor ama çok fazla kilo almayı kafaya takmadan… Doğumdan sonra tanıdık, tanımadık herkes beni yolda durdurup kilolarımı nasıl bu kadar kısa sürede verdiğimi sormuştu. Sanıyorum bu biraz da yapı meselesi. Onun dışında da gerçekten kafanıza kilolarınızı takmazsanız forma daha kolay giriyorsunuz. Benim çocuğumun mutluluğu sağlığı çok önemli biraz da kilolu dolaşayım ne olacak ki?

Ben zayıf olduğum için daha çok kilo alabiliyorum. Canım ne isterse onu yiyorum. Ama dediğim gibi, bunlar sağlıksız şeyler değil. Aslında biliyor musunuz bu aralar hiç doymuyorum. Ne yersem yiyeyim sanki hiçbir şey yememişim gibi hissediyorum. Daha 5 aylığım ama şimdiden 7 kilo aldım. İlk 3 ay hiç kilo almamıştım. Böyle giderse ‘tosun’ olacağım, bakalım!

Başka çocuk yapmayı da düşünür müsünüz?

Evet olabilir… Bizim gibi imkanı olanların, birden fazla çocuk sahibi olma taraftarıyım. Bakıcılarımız var annelerimiz akrabalarımız var, biz yapmayacağız da kim çocuk yapacak? Kardeş bence çok önemli ilerisi için de. İmkanı varken çocuk yapmamak bana bencillik gibi geliyor. Çünkü kardeş çok önemli. Sağlık ya da ekonomik nedeni yoksa çocuğu tek bırakmak, çocuğa haksızlık yapmak gibi geliyor.

İbrahim de ben de çocukları çok seviyoruz. Yetiştirme imkanı da olduktan sonra anne-babalar da kendilerine, evliliklerine güveniyorsa çocuk yapma taraftarıyım ben.

Yeni projeleriniz var mı?

Diziler çok zaman alan işler, o yüzden ben diziyi pek tercih etmiyorum. Saatler alıyor. Daha önce çalıştığım için setlerde çalışmanın kolay olmadığını biliyorum. Kızımla yeteri kadar vakit geçiremediğimde üzülüyorum. Bu yüzden şimdilik düşünmüyorum. Diğer bir yandan da çalışmayı çok seviyorum. İrem’e hamileyken Yıldırım Mayruk defilesine çıkmıştım. İrem henüz 3-4 aylıktı İbrahim ile birlikte bir reklam kampanyası yapmıştık. Bu işler benim için daha cezbedici çünkü yoğun ama kısa zamanlar alıyor. Bundan sonraki iş hayatımda da reklam kampanyalarına ağırlık vermeyi düşünüyorum. Bebeğimi biraz daha ele avuca çıkarınca televizyonla ilgili yapmak istediğim projelerim var. Mesleki olarak istediğim birçok şeyi yaptım. Aklımda kalan bir şey olmadı anlayacağınız.

Annelere mesajınız var mı?

Söyleşimizin ilk başında da belirttiğim gibi anne adayları hamileyken aldıkları kilolara kafalarını çok takmasın. Hamileliğin keyfini çıkarsın.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

http://hayalkent.yetkinforum.com/forum.htm

- Similar topics