HaYaLKeNt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SITEMIZDEN DAHA IYI YARARLANABILMEK ICIN ÜYE OLUN ÜYE OLMAYANLAR SADECE KISITLI ALANA ERİSEBİLİRLER
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Compact Disc Club-Wild Roses
Ask Yakar (KANAL D) EmptyC.tesi Ağus. 20, 2011 1:19 am tarafından wolfbz

» SPEED MAGAZIN
Ask Yakar (KANAL D) EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 4:18 pm tarafından Nalan

» 2010 Eurovision Temsilcimiz : Murat Boz
Ask Yakar (KANAL D) EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 4:16 pm tarafından Nalan

» Prison Break
Ask Yakar (KANAL D) EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:16 pm tarafından Nalan

» Bu Kalp Seni Unuturmu? (SHOW TV)
Ask Yakar (KANAL D) EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:12 pm tarafından Nalan

» EZEL ( SHOWTV)
Ask Yakar (KANAL D) EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:10 pm tarafından Nalan

» Farkli Anlamlar
Ask Yakar (KANAL D) EmptyPerş. Ekim 08, 2009 11:46 am tarafından Nalan

» Bu Yaz NeLeR YapiYOrsunuz???
Ask Yakar (KANAL D) EmptyPaz Eyl. 06, 2009 4:42 pm tarafından Nalan

» Beni Bastan Yarat
Ask Yakar (KANAL D) EmptyCuma Tem. 17, 2009 8:14 pm tarafından Nalan

Sinema
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

Hava Durumu
Haberler

Ask Yakar (KANAL D)

2 posters

Ask Yakar (KANAL D) Empty Ask Yakar (KANAL D)

Mesaj tarafından Nalan Perş. Ekim 23, 2008 5:47 pm

Ask Yakar (KANAL D) 15102010

Oyuncular:
Meltem Cumbul
Özcan Deniz
Uğur Polat
Ece Sükan
Semih Saygıner
Ruhi Sarı
Görkem Yeltan
Gökçe Yanardağ
Erdem Akakçe
Kadir Çöpdemir

Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Mehmet Ulukan
Senaryo: Antrepo

Konu
Efsane aşkın hikâyesi…

Birbirlerini çocukluklarından beri seven Nazlı ve Mustafa, bir türlü evlenememişlerdir. Arkasına sığınacakları bahane çok olsa da, parasızlık, bunun başlıca sebebidir. Ailelerinin, arkadaşlarının ve mahallenin gözleri önünde defalarca ayrılıp barışmaları, ilişkiyi hafiften yıpratsa da “aşk”larını iyice alevlendirmiştir. Biri mahallenin en güzel kızı, diğeri en afilli delikanlısı olunca, onlarınki herkesin dilinde efsane aşka dönüşmüştür.
Hayata her zaman iyi tarafından bakan Nazlı için üstesinden gelinemeyecek dert yoktur. Hele şimdi! Sonunda beklenen an gelmiş, Mustafa’nın babası Payidar, Nazlı’nın babası Sacit’ten kızını istemiştir. İsterse istemesin; Nazlı, mahallenin kalantorlarından birinin oğlu, kendisine ezelden beri yanık Teoman ile neredeyse nişanlanmak üzeredir. Mustafa ani bir baskınla nişanı bozmuştur; çünkü ikisinin de kalbine yıllarca nakış nakış işlenmiş, onları kâh acıtmış kâh avutmuş “aşk”, yine devreye girmiştir.
Mustafa her gün, mahallesini arkasında bırakarak karşı yakaya geçmekte, büyük bir spor salonunda, kickbox öğretmenliği yapmaktadır.
Hayatını bu iki yaka arasında, yoksulluk içinde yaşayıp varlıklılara ders vererek geçiren Mustafa, burada yeni bir öğrenciyle karşılaşır. Bu genç ve güzel kadın, çok ünlü ve zengin bir ailenin mensubu, başarılı bir iş kadınıdır. Adı Belda’dır. Ve Nazlı ile Mustafa’nın aşklarını bir kez daha sınamalarına ve hayatlarını sonsuza dek değiştirecek çok uzun bir yola girmelerine neden olacaktır…
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

http://hayalkent.yetkinforum.com/forum.htm

Ask Yakar (KANAL D) Empty Geri: Ask Yakar (KANAL D)

Mesaj tarafından Levent Salı Kas. 25, 2008 4:07 pm

en son yayin günü degismisti... simdi sanirim EX oldu... yani yayindan kaldirildi
Levent
Levent

Mesaj tarafından Nalan Perş. Ocak 29, 2009 12:16 am

ay inanmiyorum yakiz vurduydu oglani gecen bölüm... pislik herif kizla yatti sonra gitti öteki buz dolabiyla evlendi... kiz onun yüzünde mapuslarda cürüyecek.. yaziqqq qizaaaa
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Salı Şub. 03, 2009 11:28 pm

kiz hapise girmis... sanirim o aadmla evlenecek... bana kalirsa... ötekide vajinismus oldu galiba bi türlü olmuyo Very Happy
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Çarş. Şub. 18, 2009 7:45 pm

Aşk Yakar yakıyor

Aşk Yakar'da rol alan Gökçe Yanardağ ve Semih Saygıner, diziyle ilgili bilgiler verdi.

Kanal D'de Meltem Cumbul ile Özcan Deniz'in başrollerinde yer aldığı Aşk Yakar dizisinde rol alan Semih Saygıner ve Gökçe Yanardağ, Habertürk'te Oylum Talu'nun 'Burası Haftasonu' programına konuk oldu.

Dizide Müjde karakterini canlandıran Yanardağ, "Aşk yakar mı?" sorusuna "Vallaha fena yakmaya başladı. Yakıyor şu anda" diye yanıt verdi.

Dizide Müjde'nin Semih Saygıner'in canlandırdığı Istaka karakterinden bir çocuk aldırdığı ortaya çıkmıştı. Saygıner, "Ben konuyu çok bilmediğim için bir anda öğrenip şoka uğrayacağım tabii ki. Yaşayacaklarım bunlar ama geçmişte yaşanan aşk ve benim cesaretsizliğimle ilgili bir şey bu. Bu karakter biraz daha fakir, içine kapanık, aşık olmuş zamanında ama pek de cesaret edememiş" diyerek karakterinin ileride nasıl bir yol çizeceğine dair bilgiler verdi.

Oylum Talu ise genelde dizi seyretmediğini ancak Aşk Yakar'ı ailece oturup izlediklerini belirtti ve izleyicilerin Özcan Deniz'in canlandırdığı Mustafa karakterine mesajını şu sözlerle iletti:

"Biraz da Mustafa'ya kırgınlık var. Mustafa'nın burnu büyüdü çünkü. Özcan Deniz havaya girdi. Mustafa havaya girdi. Lütfen söyleyin izleyiciler çok rahatsız bu konudan."

Televizyon Gazetesi
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan C.tesi Şub. 21, 2009 1:49 am

Dizinin reytingleri yükseldi

Aşk Yakar'da oynayan Gökçe Yanardağ, dizinin son zamanlardaki reytinginden memnun olduğunu söyledi.

Kanal D'nin iddialı dizilerinden Meltem Cumbul ile Özcan Deniz'in başrollerini paylaştığı Aşk Yakar'da oynayan Gökçe Yanardağ, rol arkadaşı Semih Saygıner ile birlikte Habertürk'te Oylum Talu'nun 'Burası Haftasonu' isimli programına konuk oldu.

Gökçe Yanardağ, dizinin ekonomik kriz nedeniyle bir süre yayınlanamadığını ve ilk 8 bölümden sonra da reytinglerinin yükseldiğini belirtti.

Dizinin şu andaki gidişatından memnun olduklarını dile getiren Yanardağ, "Şu an çok başarılı. Reytingler oldukça yükseldi" diye konuştu.

Perşembe günleri gelen reytingleri karneye benzeten Gökçe Yanardağ, "Karne alıyoruz. Perşembe günü karne alıyoruz. Çok ciddi bir emek var. Her şeye rağmen devam etmek çok zor" dedi.

Teknik ekibin zor bir çalışma yürüttüğüne değinen Gökçe Yanardağ, "Bu kadar gönül koyulan bir işin başarıya ulaşacağına her zaman inandım. Bugün de bunu yaşamak gerçekten çok keyifli. Sabreden herkese teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.

Televizyon Gazetesi
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan C.tesi Şub. 21, 2009 1:50 am

Aşk Yakar'da oynamayı neden kabul etti?

Dünyaca ünlü bilardocumuz Semih Saygıner, şarkı söyleyip, dizilerde oyunculuk yapmak hakkında düşüncelerini açıkladı.

Dünya Şampiyonu bilardocumuz Semih Saygıner, son yıllarda televizyon ekranlarında çeşitli programlarda yer alıyor. Şarkı söyleyen, dizilerde oyunculuk yapan Saygıner, bilardoda dünya çapında bir isim olmanın hayatı ıskalamak anlamına gelmeyeceğini söylüyor.

Habertürk'te Oylum Talu'nun sunduğu 'Burası Haftasonu' programının konuğu olan Saygıner, şu anda oyunculuğu öğrendiğini belirterek, şöyle konuştu:

"Benim için bilardoda Dünya Şampiyonu olmak, işte bir kariyer sahibi olmak hayatı ıskalamak anlamına gelmiyor. Şarkı da söylerim, söyleyeceğim de öğreniyorum da... Eğitim alıyorum. Gitar eğitimi alıyorum, nota okumayı öğrenmeye başladım. Bayağı bayağı ciddi ciddi üzerine gidiyorum. Ama bunu illaha böyle bir kariyer yapma peşinde değil. Kendim için bile olsa güzellikten yana bir insanım ben, bir şeyi yaparken güzel yapmak isterim."

Başka alanlarda kendisini denemeyi istediğini anlatan Semih Saygıner, federasyonun kendisine ceza verdiği dönemde Tanju Korel'in isteği üzerine TRT'de yayınlanan Zeytindalı isimli dizide rol aldığını ve oyunculuk macerasının da böyle başladığını belirtti.

Aşk Yakar isimli diziden teklif gelince bunun hoşuna gittiğini belirten Saygıner, "Çünkü benimle hiç ilgisi olmayan bir karakter. Yırtamamış, hayatı algılayış biçimi değişik, cesaret gösteremiyor bir çok şey için. Bunu canlandırmak hoşuma gitti" dedi.

Oyunculuğu öğrenmek için çabaladığını ve kitaplar okuyup, kendisini dikkatlice izlediğini belirten Semih Saygıner, kendisini beğenmediğini de sözlerine ekledi.

Televizyon Gazetesi
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Çarş. Mayıs 20, 2009 3:38 pm

Ask Yakar Bu Sezon Ekranlara Veda Ediyormus.. Böylelikle Ilk Ve Son Sezonlari olmus oluyor...
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator