HaYaLKeNt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SITEMIZDEN DAHA IYI YARARLANABILMEK ICIN ÜYE OLUN ÜYE OLMAYANLAR SADECE KISITLI ALANA ERİSEBİLİRLER
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Compact Disc Club-Wild Roses
Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz? EmptyC.tesi Ağus. 20, 2011 1:19 am tarafından wolfbz

» SPEED MAGAZIN
Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz? EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 4:18 pm tarafından Nalan

» 2010 Eurovision Temsilcimiz : Murat Boz
Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz? EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 4:16 pm tarafından Nalan

» Prison Break
Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz? EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:16 pm tarafından Nalan

» Bu Kalp Seni Unuturmu? (SHOW TV)
Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz? EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:12 pm tarafından Nalan

» EZEL ( SHOWTV)
Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz? EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:10 pm tarafından Nalan

» Farkli Anlamlar
Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz? EmptyPerş. Ekim 08, 2009 11:46 am tarafından Nalan

» Bu Yaz NeLeR YapiYOrsunuz???
Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz? EmptyPaz Eyl. 06, 2009 4:42 pm tarafından Nalan

» Beni Bastan Yarat
Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz? EmptyCuma Tem. 17, 2009 8:14 pm tarafından Nalan

Sinema
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Hava Durumu
Haberler

Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz?

3 posters

Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz? Empty Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz?

Mesaj tarafından Nalan Salı Ocak 20, 2009 3:32 pm

Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz?

Vicudunuza sevdiginiz kisinin bas harfini yada bir hayvan resmini belki bambaska bir motivi dövme yaptirma fikri sizlere nasil geliyor bilmem....
Ne yazikki cogu insan düsünmeden tamamen cikmasi neredeyse imkansiz olan dövmeleri bilincsizce yaptiriyor...
peki ya siz dövme yapma fikrine nasil bakiyorsunuz???? Belkide vardir Dövmeniz.... Neyi sembolize ediyor???
Bizlerle Paylasin......

Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz? Ellerde_dovme
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

http://hayalkent.yetkinforum.com/forum.htm

Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz? Empty Geri: Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz?

Mesaj tarafından XxLeylaxX Cuma Ocak 23, 2009 6:10 pm

biliyorsun bi ara adimi kalcamin üstüne dövme yaptirmayi düsünüyordum... ama ögrendimki namaz killarken abdest gecmiyormus, günahmis ondan vaz gectim... tabii birde baba faktörü vardi
XxLeylaxX
XxLeylaxX
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz? Empty Geri: Dövme Yaptirmaya sicak bakiyormusunuz?

Mesaj tarafından SRKNX Cuma Ocak 23, 2009 7:33 pm

Kalici olmayan, kinali dovmeler var onlar abdeste sakincali degil. Yinede bir vucudun olabildigi kadar dogali en guzeldir bence! Insan kalici dovmeden er yada gec bikar
SRKNX
SRKNX
Co-Adminisrator
Co-Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan C.tesi Ocak 24, 2009 3:53 pm

günah olmasa bende yaptiririm, gecici cok yaptirdim.. klaca üstünde cok shik duruyo... ama kalici olarak istemem ... hemen skliirm ben ondan Very Happy
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

http://hayalkent.yetkinforum.com/forum.htm

Mesaj tarafından SRKNX C.tesi Ocak 24, 2009 8:51 pm

Helal dovme yokmu?Smile son zamanlar moda oldu, herseyin helali cikiyor piyasaya, helal dovmeci diye bir yer acmak gerek:)
SRKNX
SRKNX
Co-Adminisrator
Co-Adminisrator

- Similar topics
» Sicak