HaYaLKeNt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SITEMIZDEN DAHA IYI YARARLANABILMEK ICIN ÜYE OLUN ÜYE OLMAYANLAR SADECE KISITLI ALANA ERİSEBİLİRLER
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Compact Disc Club-Wild Roses
Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor... EmptyC.tesi Ağus. 20, 2011 1:19 am tarafından wolfbz

» SPEED MAGAZIN
Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor... EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 4:18 pm tarafından Nalan

» 2010 Eurovision Temsilcimiz : Murat Boz
Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor... EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 4:16 pm tarafından Nalan

» Prison Break
Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor... EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:16 pm tarafından Nalan

» Bu Kalp Seni Unuturmu? (SHOW TV)
Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor... EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:12 pm tarafından Nalan

» EZEL ( SHOWTV)
Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor... EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:10 pm tarafından Nalan

» Farkli Anlamlar
Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor... EmptyPerş. Ekim 08, 2009 11:46 am tarafından Nalan

» Bu Yaz NeLeR YapiYOrsunuz???
Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor... EmptyPaz Eyl. 06, 2009 4:42 pm tarafından Nalan

» Beni Bastan Yarat
Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor... EmptyCuma Tem. 17, 2009 8:14 pm tarafından Nalan

Sinema
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Hava Durumu
Haberler

Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor...

3 posters

Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor... Empty Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor...

Mesaj tarafından Nalan Salı Ocak 27, 2009 9:45 pm

Can Kiriklari.....

Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor... LiveImages%5CFoto%20Haber%5CVar%20M%C4%B1s%C4%B1n%20Yok%20Musun%20Nursel%5Cvlcsnap2598636mm0

Mine Vargı ve Ömer Vargı'nın sahibi olduğu Filmacass, uzun süre sonra ilk kez bir televizyon projesine imza atıyor. Adı: Cam Kırıkları. Ve bu projenin detaylarını ilk kez ben yazıyorum, heyecanlıyım. Dizinin uzun zamandır aranan baş kadın oyuncusu da bulunmuş. Nursel. Hangi Nursel? derseniz, anlatayım hemen. Efendim, "Var mısın Yok musun" yarışmasının güzel gözlü yarışmacısı olan Nursel Ergin, hatırladınız mı?

Yapımcı firma, dizinin baş kadın oyuncusu için uzun süren deneme çekimleri yapmış ve sonunda Nursel bu maceradan galip çıkmış. Çok yetenekli olduğu ve deneme çekimlerinde kendisine verilen farklı haleri zorlamadan canlandırdığı rivayet ediliyor. Hikaye, yetiştirme yurdundan çıkıp annesini arayan bir kızın yolculuğunu anlatıyormuş. Nursel'in karşısında oynayacak isimlerden biri Kadir Kandemir olacakmış. Projenin diğer erkek oyuncusu henüz kesinleşmemiş ama Umut Kurt'la görüşmeler sürüyormuş. Projenin yönetmeni ise; Onur Tan.

Yolları açık olsun!
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

http://hayalkent.yetkinforum.com/forum.htm

Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor... Empty Geri: Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor...

Mesaj tarafından Nalan Salı Ocak 27, 2009 9:45 pm

hakkikaten bana benziyor haaa.....leyla diyodu inanmiyordum
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor... Empty Geri: Varmisin Yokmusun daki Nursel de Dizi Oyuncusu oluyor...

Mesaj tarafından SRKNX Salı Ocak 27, 2009 10:34 pm

Valla Nalan, dizi icin sen bas vru yapsan seni alirlardi:) Dunyadaki kopyan:)
SRKNX
SRKNX
Co-Adminisrator
Co-Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Salı Ocak 27, 2009 10:53 pm

annemde beni duvara caksinda ordada bi kopyam ciksin Very Happy
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından SRKNX Salı Ocak 27, 2009 11:38 pm

Nedenmis, alacagin paraciklari duyunca bise demezler! Dizide namuslu garip koylu kizi oynarsin:)
SRKNX
SRKNX
Co-Adminisrator
Co-Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Çarş. Ocak 28, 2009 7:01 pm

Show TV'deki 'Var mısın Yok musun?' yarışmasına katılan ve yuvada büyüdükten sonra evlenip çocuk sahibi olan Nursel'in anıları, ekran başındakileri bir hayli etkilemişti.

Kasımpaşa Çocuk Yuvası'nda büyüyen Nursel, kendisine bir ev almak için yarışmaya katılmış, aynı zamanda da büyüdüğü yurt için yardım toplamayı amaçlamıştı.

Ekran başındakilerin olduğu kadar yapımcılarında hem hayatı hem de güzelliğiyle dikkatle izlediği Nursel, Ömer Vargı'nın Fİlmacass firması yapımcılığında çekimleri başlayan 'Cam Kırıkları' isimli dizide, kendisi gibi yuvada büyüyen genç bir kadını oynayacak.

'Maviş' olarak da adlandırılan Nursel, güzelliğinin rolü almasında bir etken olduğuna da inanmadığını belirtti ve “Evet, aynaya baktığımda güzel birini görüyorum, kendimi seviyorum. Ama ‘Güzel olduğum için bana bu rol verilmiştir’ diyemiyorum” şeklinde konuştu.

Dizide Hakan Eratik, Kadir Kandemir ve İpek Tenolcay da yer alıyor.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından SRKNX Çarş. Ocak 28, 2009 10:33 pm

Nursel benim (Burhanin) canim arkadasimdi, taki melek bakisli seytan 500.000 acasiya kadar!
SRKNX
SRKNX
Co-Adminisrator
Co-Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Çarş. Ocak 28, 2009 11:12 pm

oh yii yaptiiii......... 5 ytl yle gittin eve
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından _G@MSeeMM_ Çarş. Ocak 28, 2009 11:21 pm

yha çok güzel bir bayandı ztn.bnce çok yakışır.özllkle gözleri çok güzel Smile
_G@MSeeMM_
_G@MSeeMM_
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj tarafından SRKNX Çarş. Ocak 28, 2009 11:24 pm

bendemi oynasam o dizide, Nursel yerine Nalani isterim! Gamsem ve leylayada bi rol buluruz dizide!
SRKNX
SRKNX
Co-Adminisrator
Co-Adminisrator

Mesaj tarafından _G@MSeeMM_ Çarş. Ocak 28, 2009 11:25 pm

saol yha gerek yok hem sn dizide oynarsan ilk hafta yayından kaldırılır o dizi Very Happy
_G@MSeeMM_
_G@MSeeMM_
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj tarafından SRKNX Çarş. Ocak 28, 2009 11:27 pm

Vay be, yayina koymalari bile bir gururdur, bir bolum olsada oynasin, Smile
SRKNX
SRKNX
Co-Adminisrator
Co-Adminisrator

Mesaj tarafından _G@MSeeMM_ Çarş. Ocak 28, 2009 11:30 pm

ztn en fazla bi bölüm oynar millet ilk 5 dakikayı seyreder sona kanalı deiştirir Smile
_G@MSeeMM_
_G@MSeeMM_
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj tarafından Nalan Çarş. Ocak 28, 2009 11:31 pm

hatta RtÜK e sikayet ederler bunu
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından SRKNX Çarş. Ocak 28, 2009 11:32 pm

Rtuke sikayet Nalanin yuzunden olur, agza alinmayacak sozleri kullanir, cok acik giyinir, olan olur, en azindan yayinlandik surece reytingler super olur:)
SRKNX
SRKNX
Co-Adminisrator
Co-Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Çarş. Ocak 28, 2009 11:33 pm

+18 yeriz desene hahahahha , zaten su akilli isaretler cikali birsey degismedi aslinda.. bi insanlarin suratlarini sigara icinde komple kapatiyolar.. sanki fuhus yapiyorlarmis gibi
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından SRKNX Çarş. Ocak 28, 2009 11:36 pm

Smile)))) dizide nalan full kapali, insanin sagligina sakincali giciksin!
SRKNX
SRKNX
Co-Adminisrator
Co-Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan Çarş. Şub. 18, 2009 7:43 pm

Dizideki rolle benim ilgim yok

'Cam Kırıkları' isimli dizide rol alan Nursel Ergin, yakıştırmaların aksine, rolün kendi hayatından farklı olduğunu söyledi.

19 Şubat perşembe günü ilk bölümü yayınlanacak olan TRT'nin yeni dizisi Cam kırıkları'nda rol alan Nursel Ergin, dizinin yapımcısı Ömer Vargı ile birlikte CNNTURK'teki Full Ekran programına konuk oldu.

Mine Vargı ve Ömer Vargı'nın sahibi olduğu Filmacass tarafından çekilen ve Kadir Kandemir,Umut Kurt,İpek Tenolcay gibi isimlerin de rol aldığı diziyle ilk kez kamera karşısına geçen Nursel Ergin, 'Var mısın Yok musun?' yarışmasındaki kamera deneyimine rağmen bambaşka bir heyecan yaşadığını söyledi.

Ömer Vargı, eşi Mine Vargı'nın dizi için Nursel Ergin'i önerdiğinde önce olumlu bakmadığını ancak deneme çekimlerinden sonra hiç beklemedikleri başarı üzerine Nursel'i dizide oynatma kararı aldıklarını anlattı.

Onur Tan'ın çektiği diziyi neden kabul ettiğini de Nursel şöyle anlattı:

DAHA ÖNCE DE DİZİ TEKLİFİ ALDIM

"Bana gelen ilk dizi teklifi değildi. Ben sürekli 'Yok ben ne anlarım' dedim. Benim hayalimde hiç oyunculuk yoktu. Çok samimi söylüyorum, hayatımın hiç bir döneminde birkere bile içimden geçirmedim 'Ben de oynayabilir miyim?' diye. Tamamen sürpriz bir şey bu benim için."

ACUN'A DA SORMUŞ

'Var mısın Yok musun?' yarışmasından sonra tanınan Nursel Ergin, diziye başlamadan önce Acun Ilıcalı'ya da danıştığını belirtti. Ergin,
"Yine Var mısın Yok musun'dan sonra çok iyi bir ailenin içindeyim. Ben insanlara çok zor güvenirim. Filmacass ismine çok güvendim, Acun beyin de desteğiyle. Çünkü bu piyasayı hiç bilmem. Filmacass'ın ismini çok beğendiğim projelerin altında gördüm. Kadro çok güzel. Kendimi çok şanslı hissediyorum" dedi.

HİKAYENİN BENİMLE İLGİSİ YOK

Dizideki hikayenin kendisiyle örtüştüğü algısının pek de doğru olmadığını ifade eden Nursel, "Sadece 'yuva' kelimesi benziyor. İnsanlar kendi hayatını oynuyor diye yakıştırıyor ama ben 11 yaşımda yuvadan amcamlar tarafından alındım. Suna (Dizideki karakteri) hayatı boyunca orada kalmış. Ben çok mutlu hiç bir şeyden habersiz, hayatından memnun bir çocuktum. Suna ile kıyaslayamam bile. İnsan çocukken bir şeyleri tartamaz çok fazla. Suna genç kızlığını bile orada geçirmiş. İnanın ki yuvada büyümüş olmam bana hiç bir şekilde avantaj sağlamıyor, ne yaşamıştım, ne hissetmiştim anlamında. Ben ailemi tanıyorum biliyorum ama Suna bilmiyor. Sonradan öğreniyor" diye konuştu.

Nursel'in sözlerini destekleyen Ömer Vargı da "Suna da yetimhaneden yetişme bir kız ama Nursel'in hikayesiyle de hiç bir alakası yok. Nursel de inanılmaz bir ekran yüzü var. Bütün Türkiye'nin benimsediği bir ekran yüzü haline geldi" ifadesini kullandı.

NURSEL'İ BAŞLANGIÇTA İSTEMEMİŞ

Ömer Vargı, dizide Nursel'in oynadığı Suna karakteriyle ilgili bilgi vererek, Nursel'in adını ilk duyduğundaki tavrını da şöyle aktardı:

"Suna, gayrimeşru bir çocuk olduğunu öğreniyor ve ailesi olduğunu öğreniyor. O aile ile hesaplaşmaya, tanımaya görmeye gidiyor ve biraraya geliyorlar. Bir tesadüf ama yurtta yetişmiş olmasından çok, yapısı, görüntüsü ve yumuşak huyu ve halinden dolayı biz Nursel'i bir görelim durumuna geldik. Hatta Mine bana söyleyince 'Ben neyle uğraşacaksın Mine diye bir tavır da yaptım açıkçası."

Televizyon Gazetesi
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

Mesaj tarafından Nalan C.tesi Şub. 21, 2009 1:52 am

Sette yaramazlık yapıyor

İpek Tenolcay, hayatında ilk kez oyunculuk yapan Nursel Ergin'in setteki halini bakın nasıl anlattı...

'Cam Kırıkları' dizisinin iki oyuncusu Nursel Ergin ve İpek Tenolcay, HaberTurk'te Saba Tümer'in konuğu oldular.

'Var mısın Yok musun?' yarışma programıyla tanınan Nursel Ergin, dizinin kendi hayatıyla benzerlik taşımadığını, sadece Suna karakterinin de kendisi gibi yuvada büyüdüğünü söyledi.

İlk kez oyunculuk yapan Nursel Ergin, İpek Tenolcay'dan da geçer not aldı. Tenolcay, "Çok önemli bir iş bu. Kimsenin de tutup başrolü riske atacak hali yoktu. Büyük denemelerden sonra Nursel geldi ki başarısına da hepimiz şaşkınlıklar, hayretler içinde kaldık. Çok çalışkan. Set içinde her boş vaktinde elinde onu senaryo ile görüyorsunuz" dedi.

Nursel'in sette zaman zaman yaramazlık yaptığını da belirten Tenolcay, "Bakmayın siz onun anne olduğuna. Resmen çocuk gibi. Bazen 'Bir karış boyun var, bütün seti karıştırdın' diyorum" şeklinde konuştu.

Televizyon Gazetesi
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

- Similar topics