HaYaLKeNt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SITEMIZDEN DAHA IYI YARARLANABILMEK ICIN ÜYE OLUN ÜYE OLMAYANLAR SADECE KISITLI ALANA ERİSEBİLİRLER
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Compact Disc Club-Wild Roses
Aşık Oldu Hayatı Değişti (COSMOPOLITAN) EmptyC.tesi Ağus. 20, 2011 1:19 am tarafından wolfbz

» SPEED MAGAZIN
Aşık Oldu Hayatı Değişti (COSMOPOLITAN) EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 4:18 pm tarafından Nalan

» 2010 Eurovision Temsilcimiz : Murat Boz
Aşık Oldu Hayatı Değişti (COSMOPOLITAN) EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 4:16 pm tarafından Nalan

» Prison Break
Aşık Oldu Hayatı Değişti (COSMOPOLITAN) EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:16 pm tarafından Nalan

» Bu Kalp Seni Unuturmu? (SHOW TV)
Aşık Oldu Hayatı Değişti (COSMOPOLITAN) EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:12 pm tarafından Nalan

» EZEL ( SHOWTV)
Aşık Oldu Hayatı Değişti (COSMOPOLITAN) EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:10 pm tarafından Nalan

» Farkli Anlamlar
Aşık Oldu Hayatı Değişti (COSMOPOLITAN) EmptyPerş. Ekim 08, 2009 11:46 am tarafından Nalan

» Bu Yaz NeLeR YapiYOrsunuz???
Aşık Oldu Hayatı Değişti (COSMOPOLITAN) EmptyPaz Eyl. 06, 2009 4:42 pm tarafından Nalan

» Beni Bastan Yarat
Aşık Oldu Hayatı Değişti (COSMOPOLITAN) EmptyCuma Tem. 17, 2009 8:14 pm tarafından Nalan

Sinema
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Hava Durumu
Haberler

Aşık Oldu Hayatı Değişti (COSMOPOLITAN)

Aşık Oldu Hayatı Değişti (COSMOPOLITAN) Empty Aşık Oldu Hayatı Değişti (COSMOPOLITAN)

Mesaj tarafından Nalan Salı Şub. 03, 2009 8:05 pm

Aşık Oldu Hayatı Değişti

Nur Aysan
Ece Bildiren

Aşk-ı Memnu dizisinde, iki güzel kız kardeşten Peyker''i canlandıran başarılı oyuncu, hem güzelliği hem de bir aşk hikayesinden doğan oyunculuk serüveniyle dikkatimizi çekti. Uzun süre bankacılık ve ekonomi spikerliği yapan Aysan''ın, eşiyle tanışması ve içindeki sanat sevdasını keşfetmesiyle değişen hayatı, oynadığı diziden bile daha ilginç bir senaryoya sahip!#

Aşık Oldu Hayatı Değişti (COSMOPOLITAN) Nur_fettahoglu2

Bu röportajın sevgililerin ayı olarak bilinen Şubat'a denk gelmiş olması bir tesadüf mü yoksa Aysan'ın etrafında dolaştığını düşündüğüm meleklerin küçük bir oyunu mu bilemiyorum. Hani bazı insanlar şanslı doğarlar; hayatlarında neye el atsalar hızla yükselirler, doğru zamanda doğru yerde bulunup, doğru kişilerle karşılaşır ve gıpta edilen dolu dolu hayatlar yaşarlar. Üstelik yiyip yiyip kilo almazlar ve belki de en önemlisi; bir türlü karşımıza çıkmayan bay doğruyla, en güzel çağlarında karşılaşıverirler. Bu bol yıldızlı hikayeyi, Nur Aysan (ve eşiyle) Cihangir'deki Smyrna Cafe'de bir araya gelir gelmez kafamda yazıverdim. Çünkü iştahla yenmiş gibi duran yemeklerin başında oturan dal gibi incecik bir kız vardı. Ayrıca hiçbir kozmetik malzemesi değmemiş yüzü ve ''yıka-çık" modeli saçlarıyla bile harika görünüyordu. Anladım ki sadeleştikçe güzelleşen şanslı kadınlardan Aysan. Üstelik makyajsız haliyle fotoğraflarda ve ekranda olduğundan çok daha genç gözüküyor 28 yaşındaki oyuncu. Sohbet etmeye başlayınca hayatındaki diğer şans unsurları da bir bir ortaya çıktı zaten. Röportaj-sohbet karışımı bir yakınlıkla geçen söyleşimiz başlamadan önce, iş dışındaki tüm vaktini birlikte geçirdiği borsacı eşi Murat Aysan, yanımızda oturuyordu. Birbirlerine duydukları sevgi gözlerinden okunan çifti röportaja başlarken bir süreliğine ayırmak durumunda kaldık. Beş ay önce evlilikle pekiştirdikleri mutluluklarının, ''kadın kadına'' didiklenmesi gereken bir hikayesi olduğu için, Murat Bey'i bir süreliğine ekonomi gazeteleriyle birlikte bar tarafına gönderdik ve Nur Aysan'la baş başa çok samimi bir sohbet gerçekleştirdik.

Buluşmak için neden Cihangir'i seçtiniz, buraya sık sık gelir misiniz?
Cihangir'in çok özel bir yer olduğunu düşünüyorum. Eski zamanları hatırlatıyor bana. Eskilerde yaşamayı çok seviyorum. Evimin dekorasyonunda da hep antika eşyalar kullanırım. Cihangir bu nedenle hoşuma gidiyor.

Genellikle müzisyen ve oyuncuların mekanı olarak bilinir Cihangir. Oyuncu olduktan sonra mı ısındınız bu semte?

Yok, ben burayı hep çok severdim. Ama Smyrna'yı basın danışmanım Neslihan'dan öğrendim, sık sık geliyorum.

Başka nerelere gidiyorsunuz?
Pek isim hafızam yoktur ama genel olarak semtteki hemen her mekanı seviyorum. Burada kasmıyorsunuz. İstediğinizi giyebilirsiniz, rahatça sohbet edebilirsiniz, kimse kimseyle ilgilenmiyor. Herkes kendi havasında. Kendimi buluyorum burada.

Hangi semtte oturuyorsunuz?
Beşiktaş'ta.

İstanbul'da başka nerelerde geçiyor vaktiniz?

Doğa tutkunu olduğum için yeşil ve mavinin bir araya geldiği her yeri çok seviyorum. Bebek'te çok vakit geçiriyoruz. Yıldız Parkı'nda eşimle yürümeyi seviyorum. Zaten hemen evimizin karşısında. Bir de Fenerbahçe sahilinde True Blue diye bir mekan var, orayı da seviyorum.

DEVAMI COSMOPOLITAN'IN ŞUBAT SAYISINDA.
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

http://hayalkent.yetkinforum.com/forum.htm

Aşık Oldu Hayatı Değişti (COSMOPOLITAN) Empty Geri: Aşık Oldu Hayatı Değişti (COSMOPOLITAN)

Mesaj tarafından Nalan Salı Şub. 03, 2009 11:13 pm

gzl kiz bence.... ama biraz soguk bulyuorum
Nalan
Nalan
Adminisrator
Adminisrator

http://hayalkent.yetkinforum.com/forum.htm

- Similar topics